Mercanlar

Kız Öğrenci Yurdu.

Özel Mercanlar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu; Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren özel bir yurttur.

Özel Mercanlar Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu, başarının konaklama ve çalışma şartları ile doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Yurdumuzun hiçbir siyasi ve cemaatlerle ilişkisi yoktur.

Profesyonel yönetim(Giresun üniversitesinden emekli eğitimci) kadromuzla öğrencilerimize aile sıcaklığı sağlanarak, kızını bize emanet eden ailelerin evlerine döndüklerinde huzur içinde uyumaları bizim için esastır.

Vizyon & Misyon

Sektöründe çağdaş, istikrarlı, nitelikli, bölgesinde akla gelen isim olarak çalışanlarına verdiği değer ve toplumsal sorumluluk bilinci içinde özünü doğru değerlendiren doğru çözümler sunan öncü kuruluş olmak ve sürekliliği sağlamak. (VİZYON)

Müşterilerinin taleblerini en iyi şekilde karşılayan, güvenilir kaliteli satış ilkesinden vazgeçmeyen, müşteriye ürün çeşidiyle seçme hakkı tanıyan şirket. (MİSYON)

Avantajlarımız

Bulancak Uygulamalı Bilimler Fakültesine 500 m uzaklıkta… Piraziz Sağlık Bilimler Fakültesine ve Eğitim ve iktisat fakültesine servisimiz bulunmaktadır. 8 yıllık tecrübemiz ve deneyimli personelimizle hizmet sunmaktayız.

Daha fazla bilgi için www.mercanlarkizogrenciyurdu.com internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz.